אודותינו

מי אנחנו

התקשרות מהירה

אודות אונליין אקדמי

אז… למה אנחנו?
כי אנחנו כבר שם, כי ברזומה שלנו יש רשימת הצלחות ארוכה הן כשכירים, הן כעצמאים, הן כיזמים והן כבעלי חברות המעסיקים עובדים. כי בעולם חדש שבו לאקדמיה אין כלים ישימים, לניסיון יש את המשקל הכבד ביותר.

אונליין אקדמי הוקמה כדי לגשר על פער שנפער בין דרישת תחום האונליין מרקטינג לעובדים לבין המחסור המתמיד בעובדים מיומנים ובעלי ידע והכשרה מתאימים בתחום. מטרת הקורסים היא להציג את עולם השיווק המקוון בפני התלמידים ולפתוח להם את הדלתות להצלחה מקצועית וכלכלית בתעשיה מתפתחת ומשגשגת.

באונליין אקדמי אנו מציעים תכניות לימוד מעשיות המכשירות את הבוגרים שלנו לעולם התעסוקה של העתיד. אנו מספקים לתלמידינו ידע מעשי ורלוונטי במקצועות מתפתחים, וכלים פרקטיים להשתלבות והצלחה בתחומי השיווק והפרסום הדיגיטלי.

בשנת 2009 הוטבע המונח StartUP Nation בכדי לתאר את מדינת ישראל כמדינה שבה מספר חברות ההזנק הוא הגדול ביותר ביחס לגודל האוכלוסיה, מרביתם מתחום האונליין או בתחומים הסובבים את תחום האונליין. לא ברור אם פריחת עולם השיווק המקוון בישראל לאחר 2009 נבעה מתוך ההגדרה של ישראל כ"אומת הסטארטאפ" או שמא ההיפך הוא הנכון, מה שברור מעל לכל ספק הוא שהדרישה לעובדים מיומנים המכירים את עולם האינטרנט, את הכלים השיווקיים שבו, ואת היכולת לנצל כלים אלה שברה שיאים שלא נראו מזה שנים רבות (אפילו בסביבה כלכלית מדשדשת). מנגד, בשל המהירות המדהימה שבה תחום השיווק המקוון מתקדם, ישנו מחסור מתמיד בכח אדם מיומן כדי למלא את הדרישות של אותן חברות.

מייסדי אונליין אקדמי, בעלי נסיון של עשרות שנים בתחום הן כשכירים והן כמעסיקים, החליטו לעשות מעשה ולרתום את כל הידע שצברו במשך השנים ולרכזו לסדרת קורסים\הרצאות\סדנאות. מהידע הנרכש בקורסים שלנו יהנו מבקשי עבודה בתעשיה צומחת, שכירים המחפשים דרך נוספת להגדיל את הכנסתם, בעלי חברות המעונינים להכנס לתחום האונליין ויזמים עם רעיון גדול שיכבוש את העולם אך עם מעט כלים והבנה בתחום.

תחום האונליין הוא העתיד, פוטנציאל הרווח בו הוא עצום, אולם, מעולם לא היה המשפט "ידע הוא כוח" נכון יותר מאשר במקרה הזה. נדרשים לימוד מעמיק, ניסיון, ניסוי וטעייה, כדי להשתלב ולהצליח בעולם התעסוקה הדיגיטלי בהווה ובעתיד.

לפרטים נוספים והרשמה: 072-3274160