קורס בניית אתרים בוורדפרס הוא אחד הקורסים הכי שימושיים לבוני אתרים, למתכנתים ולאנשים בתחום הדיגיטל שרוצים לרכוש עוד מקצוע וכלי עבודה שיכול לאפשר לכם לשדרג את רמת ההכנסה. וורדפרס (WordPress) היא מערכת ניהול תוכן (CMS) ובניית אתרים אשר מופצת באופן חופשי ומוצעת להורדה בחינם. כ-60% מהאתרים החדשים בשנים האחרונות שאינם קוד פרטי, מפותחים באמצעות וורדפרס. קורס בניית אתרים בוורדפרס של אונליין אקדמי, ילמד אותך להקים אתר וורדפרס כולל תבניות עיצוב ושילוב תוספים חיוניים וכל זה ללא צורך בפיתוח קוד. האינטרנט הינו חלק בלתי נפרד מחיינו ומשמשת למסחר אלקטרוני, שירותים, משחקים, הצגת מידע חיוני, העברת מסרים ועוד. כיום אין כמעט בית עסק, חברה או ארגון שאינו זקוק לאתר אינטרנט. אתר אינטרנט הנו חלון הראווה של הארגון ומאפשר לו לחשוף ולהציג את מרכולתו כלפי הגולשים בארץ ובעולם. עסקים רבים עדיין אינם מחזיקים באתר אינטרנט כלל ורבים מחזיקים באתרים מיושנים ובלתי מעודכנים. עולם האינטרנט הנו דינאמי ומתחדש כל העת וכדי להדביק את הפער, יש לעדכן ולשדרג אתרים אלה כל העת.

קורס בניית אתרים באמצעות וורדפרס מעביר ללומדים את שלל הטכניקות והשיטות לבנייה של אתרי אינטרנט דרך מערכת זו. מערכת WordPress פשוטה לניהול ותפעול. העדכון שלה הוא ללא עלות, והיא איננה דורשת את התערבותו של מתכנת. כמו כן, היא גם “חביבה” על גוגל, כלומר, מתועדפת בעמודי החיפוש שלו ועל כן בחירה בה יעילה אף לקידום בגוגל של האתר הנבנה באמצעותה. במהלך קורס וורדפרס, לומדים כיצד להקים אתר מבוסס וורדפרס, על ניהול ותחזוקה, עיצוב האתר, היכרות עם כלים מגוונים ועוד. אין צורך בידע מוקדם בקוד, או בשפות תיכנות.

אני עוסק בתחום עיצוב ובניית אתרי אינטרנט כבר יותר מ10 שנים. כמו כן, מתמחה בתוכן שיווקי, שיווק דיגיטלי, עיצוב גרפי והפקות וידאו. לפני יותר מעשר שנים עבדתי במשרד כמעצב וקופירייטר. מישהו ניגש אלי במשרד והציע לי להשתמש בוורדפרס באתר שלי. הוא ידע שאני נאבקת יצירת דפי אינטרנט עם HTML סטטי. כך עשיתי. ואותה עצה אחת הציבה אותי על הדרך הנכונה. עזבתי את העבודה ומאז אני מנהל עסק מצליח לעיצוב ובניית אתרים, הפקות וידאו ושיווק דיגיטלי. עשרות אלפי עסקים מצליחים קיימים בגלל וורדפרס, בגלל הקהילה התומכת ומערכת אקולוגית מושלמת. (כולל שלי!). וורדפרס היא חופשית לגמרי, בנויה על קוד פתוח.  עשרות אלפי אנשים ברחבי העולם מבצעים כל הזמן בדיקות, תיקון, עדכון ושיפור מערכת וורדפרס. למעלה מ -30% מהאתרים באינטרנט בנויים על וורדפרס! קל ופשוט מאוד ללמוד וורדפרס. בעזרת סרטוני הוידאו בהם אני מדריך אתכם ומדגים ויזואלית שלב אחר שלב כיצד לבנות ולעצב אתר. בקורס אנו ניצור ביחד אתר שלם – דפים, תפריטים, sidebars, שינוי המראה של האתר, הוספת פונקציונליות עם תוספים/plugins ועוד. בקורס תיווכחו לדעת שכל אחד יכול ליצור אתר מקצועי מעוצב בזמן קצר לפי דרישה. למידה על וורדפרס תעניק לכם ידע שימושי מאוד על פרסום באינטרנט, תקני אינטרנט, SEO, אופטימיזציה, עיצוב אתרים ועסקים מקוונים באופן כללי.

אז… בואו נצא לדרך!

הרשמה לקורס זה